کرونا

وَلَنَبْلُوَنَّکُمْ بِشَیْءٍ مِنَ الْخَوْفِ وَالْجُوعِ وَنَقْصٍ مِنَ الْأَمْوَالِ وَالْأَنْفُسِ وَالثَّمَرَاتِ ۗ وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ (سوره مبارکه بقره ایه 155)

و البته شما را به پاره‌ای از سختی‌ها چون ترس و گرسنگی و نقصان اموال و نفوس و آفات زراعت بیازماییم، و صابران را بشارت و مژده بده.

خداوند متعال در این ایه می فرماید انسان ها را با سختی هایی در زندگی ازمایش می کند شاید این سختی ها فرصت مناسبی برای تفکر در احوال عالم باشد وقتی می بینیم یک ویروس که حتی دیده نمی شود دنیایی را که اینقدر دم از پیشرفت تکنولوژی میزند را با اخلال مواجه می کند انسان می تواند از این به وجود خداوند قادر متعال پی ببرد خدایی که وعده در لحظه ای رستاخیز را بپا خواهد کرد شاید این ویروس تلنگری برای قلب های غافل از خدا باشد به هر حال به نظر من با همه ی سختی ها یی که این ویروس به بار اورد شاید فرصتی هم برای تفکر به ما داد.

ویروس کرونا فرصتی برای تفکر

عنوان دومین مطلب آزمایشی من

عنوان اولین مطلب آزمایشی من

ویروس ,سختی ,تفکر ,ها ,شاید ,انسان ,برای تفکر ,شاید این ,سختی ها ,را با ,این ویروس

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دوربین خودرو فروشگاه ابزار شیخ علیشاهی کلینیک بیماری های نشیمنگاهی کارآسان نارین نت یک دعا عجیب ترین سیم کشی ساختمان تکالیف روزانه کلاس 7/1 (شهید ابومهدی) مدرسه شاد